Stævneansvarlige

 Håndbold & Badminton & Volley kvalifikation + motion

Sabine Unterberger Kofod

Sabine.Unterberger.Kofod@brk.dk

23312322

Basketball 7. - 8. kl.

Tommy Truelsen Bornholms Frie Idrætsskole
Tommyt@bfiskole.dk
28962506 / 56930710 
 
Kidsvolley 3. kl. & Fodbold

Thomas Frandsen, Paradisbakkeskolen afd. Nexø 
thomas.frandsen@brk.dk
56446212/61346212 

Fodbold

Therese Holm Olsen

Therese.Holm.Olsen@brk.dk

24 22 64 57

Leg og bevægelse 2.kl.

Karen-Margrethe, DGI

Karen-Margrethe.Hansen@dgi.dk

79 40 47 51

Ultimate 6. kl.

Kasper Staalegård Rasmussen, Davidskolen
kr@davidskolen.dk
28158823

Floorball 9. kl. & Høvdingebold

Tom Christensen

tom@tomch.dk

61263730

Kidsvolley 5. kl.

Jesper Jørgensen, Svaneke Skole

jesper@svanekeskole.dk

26 83 50 88

Adventurerace & Atletik 

Morten Jørgensen

Morten.Joergensen@brk.dk

21 29 19 28

Atletik

Lene Hjorth Nielsen

Lene.Hjorth.Nielsen@brk.dk

26 44 70 27

Svømmetræf

Maria Nexø Grønnegård

Maria.Groennegaard@brk.dk

23 49 30 78

Høvdingebold & Forårsfestival & "Naturløbet"

Torben Christoffersen

Torben.Christoffersen@brk.dk

51 27 93 27

Ultimate

Kasper Staalegård Rasmussen

kr@davidskolen.dk

88 2328 15

Floorball 5. kl & Forårsfestival

Lars K. Myhre

Lars.Kromann.Myhre@brk.dk

51 35 56 67

Vandpolo

Jane Steen

Jane.Edske.Steen@brk.dk

61 50 07 76