Idrætskursus og seminar for lærere og pædagoger

De er allerede tilmeldt

Skole Klasser Kontaktperson
Nøvling Skole Theis Larsen
bislev skole marianne møller
Byplanvejens skole Henrik Kjær
Hørbydybvad skole. Distrikt syd frederikshavn Casper Eskesen
Mellervangskolen Karina Mertz
Gistrup Skole Niels Arild Kristensen
Gistrup skole Steffen Lindberg
Gistrup Skole Charlotte Amalie Larsen
Gistrup Skole Henrik Boier Mouritzen Bundgaard
Gistrup Pia Nielsen
Gistrup Søren Jung Pedersen
Gistrup Skole Sanne Møller Marcussen
Frejlev Skole Christian Jensen
Ranum Skole Michael Nielsen
Ranum Skole Søren Brohm Christensen
Gl. Lindholm Lina Sofie Jensen
Langholt Skole Ann Werther Larsen
Øster Uttrup skole Michael Svanholm Pedersen
Øster uttrup skole Michael Svanholm Pedersen
Øster uttrup skole Michael Svanholm Pedersen
Vadum skole Nichelas Pankoke-Rothesien
Privatskolen i Frederikshavn Anna Eriksen
Langholt Skole Martin Knudsen
Nibe Skole Gitte Bak Pedersen
Sortebakkeskolen Dan Jensen
Sortebakkeskolen Anne Dalum
Vester Hassing Trine de Gier
Vester Hassing Skole Katrine Badsberg Ovesen
Gistrup skole Tina Rosenbæk
Gistrup Skole Andreas Kristensen
Suldrup Sk Karina Bak Raunsmed
Gistrup Skole Pia Rohde
gistrup skole kristinna kragelund
Nibe Skole Maria Gaardbo
Nibe skole Thomas harboe Jeppesen
Lundergårdskolen Sune Møller
Gl. Lindholm skole Mick Pedersen
Gl. Lindholm skole Ioannis Roussis
Ferslev skole Finn Christensen
Bavnebakkeskolen Gunnar Simonsen
Biersted Skole Mads Fuglsang
Gistrup Skole - afd. Fjellerad Ane Nørskov Pedersen
Karensmindeskolen Jesper Sommer
hadsund chris stilling
hadsund Lone Hvirvelkær Rasmussen
Bavnebakkeskolen Klaus Johnsen
ulsted skole louise christensen
Ulsted skole Anne Havnhøj Jørgensen
Arden Skole Rasmus Møller
Gug Skole Charlotte Stausholm Olesen
Arden Skole Niels Sørensen
Bangsbostrand Skole Lasse57 Rosenlund
Vodskov Skole Mette Jørgensen
Vodskov Skole Rasmus Bøjer
vodskov skole helle bjerregaard
Øster Hornum børneunivers Morten Helenius
Solsideskolen Anja Hjortshøj
Mellervangskolen Heidi Holmberg Kristianssen
Mou skole Gitte Pehrson
Lødderup Friskole Jane Pedersen
Lødderup Friskole Britt Sørensen
Hals Skole Dorthe Dollerup Larsen
Hals Skole Mette Baade
Mou skole Jonna Thomsen
Hals Skole René Köpfli
Sæby skole Jens Bøcher
Sæby skole Thomas Nielsen
Gug Skole Betina Svenninggaard
Frydenstrandskolen Ena Anderson
Fjerritslev Skole elsebeth jensen
Gl. Lindholm Sklole Christian Larsen
Gl. Lindholm skole Saad Allami
Gistrup skole - Fjellerad Iben Thomsen
Nibe skole Anne Marie Hvilsom
Nibeskole Anette Nielsen
Nibe Skole Rikke Holm
Vrå Skole Brian Mellergaard
Vendsyssel Friskole Esben Lambreth
Vendsyssel Friskole Louise Jensen
Gl . Lindholm skole Annette Mortensen
Løgstør Skole Peter Rasmussen
Sulsted skole Rune Enevoldsen
Kærbyskolen Tommy Petersen
Nibe Skole Blair Alderman
Strandby skoleafdeling Mikkel Foldager
Fjerritslev skole Jimmy Kristensen
Strandby skoleafdeling Kristina Nedergaard Andersen

Aktivitetsoversigt

  1. 21.
    sep.
    6. klasse
  2. 05.
    okt.
  3. 06.
    nov.
    6.,7. klasse
  4. 07.
    nov.
    4.,5. klasse
  5. 08.
    nov.
    8. klasse