Bestyrelsen

Bestyrelsesoversigt

Klik eller hold musen over billedet for at se mobilnr., mail og ansvarsområder.

  • Randi Fechtenburg
    Formand

    Randi Fechtenburg

    Formand

    Over Hollufvej 12, 5220 Odense SØ

    Kontaktperson for:
    Idrætspolitisk Forum Fyn
    Kids-, teen- og beachvolley
    Rundbold
    Vandpolotræf
    Høvdingebold (Odense og finalestævnet)
    Stævner på Langeland
    Skoleidrættens Forårsfestival i Dalum

  • Anne Grethe Sø Nørlev Jensen
    Næstformand

    Anne Grethe Sø Nørlev Jensen

    Næstformand

    Rådyrløkken 3, 5210 Odense NV

    Kontaktperson for:
    Dansetræf
    Volleyball
    DGI-skolebadminton
    Skoleidrættens Forårsfestival i Assens Kommune

  • Peter Jørgensen
    Kasserer

    Peter Jørgensen

    Kasserer

    Ellekærsvej 29, 5250 Odense SV

    Kontaktperson for:
    Skoleidrættens Forårsfestival i Odense Kommune

  • Gitte Kingo
    Sekretær

    Gitte Kingo

    Sekretær

    Thyras Allé 32, 5250 Odense SV

    Kontaktperson for:
    Aktiviteter på Nordfyn (bh.kl.arrangement, kom og vær med dag 1. kl, kidsvolley, stjerneløb, høvdingebold, atletik, boldstævne, volleyball, skolemælkscup)

  • Jacob Kjær Hansen
    Webmaster

    Jacob Kjær Hansen

    Webmaster

    Hjemmeside

  • Tue Friis
    Bestyrelsesmedlem

    Tue Friis

    Bestyrelsesmedlem

    Højsletten 7, 5690 Tommerup

    Kontaktperson for:
    Bolddag
    Minihåndbold
    Håndbold
    Skoleidrættens Forårsfestival i Assens

  • Trine Lund
    Bestyrelsesmedlem

    Trine Lund

    Bestyrelsesmedlem

    Dragebakken 20, 5560 Aarup

    Kontaktperson for:
    Flagfootball
    Prøven i idræt

  • Kathrine Kvist
    Bestyrelsesmedlem

    Kathrine Kvist

    Bestyrelsesmedlem

    Grønnevænget 2, 5700 Svendborg

    Kontaktperson for:
    Aktivitetsdag 2., 3. og 4. kl.
    Aktiviteter i Svendborg (mini-ol, rundbold, skoleidrætsnetværk)
    Skoleidrættens Forårsfestival i Svendborg Kommune

  • René Steen Nielsen
    Bestyrelsesmedlem

    René Steen Nielsen

    Bestyrelsesmedlem

    Ugletoften 11, 5260 Odense S

    Kontaktperson for:
    6. kl. fodbold (DM)
    Prøven i idræt og
    Skoleidrættens Forårsfestival i Odense Kommune

  • Åse Limkilde
    Bestyrelsesmedlem

    Åse Limkilde

    Bestyrelsesmedlem

    Faunavænget 32, 5792 Årslev
    Ansat på Brobyskolerne, afd. Pontoppidan

  • Jan Bisgård
    Bestyrelsesmedlem

    Jan Bisgård

    Bestyrelsesmedlem

    Kølstrup Bygade 64. 5300 Kerteminde
    Ansat på Vibeskolen.

  • Alexander Danker
    Suppleant
  • Christian Ditlevsen
    Suppleant

    Christian Ditlevsen

    Suppleant