Resultater onsdag

Onsdag den 20. marts i Kalundborghallerne 1

Bane 1

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

D

Vrå Skole - Lærkeskolen

 2-0

9.20

C

Nørre Boulevardskolen – Nysted Skole

1-2 

10.10

D

Skovvangskolen - Rynkevangskolen

2-0 

11.00

C

Dalum Skole – Davidskolen

2-1 

11.50

D

Sct. Michaels Skole - Lærkeskolen

2-0 

12.50

C

Rådmandsgade Skole – Asgård Skole

1-2 

13.50

D

Marievangskolen - Bogø Kostskole

 0-2

14.50

C

Nørre Boulevardskolen – Davidskolen

2-0 

15.50

D

Skovvangskolen - Lærkeskolen

2-0 

16.50

C

Bryndum Skole – Nysted Skole

2-1 

17.50

D

Vrå Skole - Rynkevangskolen

2-0 

Bane 2

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

D

Sct. Michaels Skole - Rynkevangskolen

 2-0

9.20

C

Rådmandsgade Skole – Bryndum Skole

1-2 

10.10

D

Marievangskolen - Vrå Skole

 1-2

11.00

C

Bryndum Skole – Asgård Skole

 2-0

11.50

D

Vrå Skole - Bogø Kostskole

0-2 

12.50

C

Dalum Skole – Nørre Boulevardskolen

0-2 

13.50

D

Sct. Michaels Skole - Skovvangskolen

2-0 

14.50

C

Asgård Skole – Nysted Skole

2-0 

15.50

D

Bogø Kostskole - Rynkevangskolen

2-0 

16.50

C

Rådmandsgade Skole – Davidskolen

2-0 

17.50

D

Marievangskolen - Lærkeskolen

2-0 

Bane 3

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

D

Marievangskolen - Skovvangskolen

 0-2

9.20

C

Dalum Skole – Asgård Skole

0-2 

10.10

D

Sct. Michaels Skole - Bogø Kostskole

2-0 

11.00

C

Rådmandsgade Skole – Nysted Skole

0-2 

11.50

D

Marievangskolen - Rynkevangskolen

2-0 

12.50

C

Davidskolen – Nysted Skole

0-2 

13.50

D

Lærkeskolen - Rynkevangskolen

2-0 

14.50

C

Dalum Skole – Bryndum Skole

0-2 

15.50

D

Sct. Michaels Skole - Vrå Skole

2-0 

16.50

C

Nørre Boulevardskolen – Asgård Skole

1-2 

17.50

D

Skovvangskolen - Bogø Kostskole

0-2 

 

Onsdag den 20.marts i Kalundborghallerne 2

Bane 4

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

B

Bryndum Skole – Nørre Boulevardskolen

 2-0

9.20

A

Sct. Michaels Skole – Rynkevangskolen

0-2 

10.10

B

Davidskolen – Nysted Skole

0-2 

11.00

A

Vrå Skole – Lillevang Skole Afd. Lillerød

0-2 

11.50

B

Rådmandsgade Skole – Nørre Boulevardskolen

2-0 

12.50

A

Marievangskolen – Sct. Josef Søstrenes Skole

0-2 

13.50

B

Søndre Skole – Ubberud Skole

 2-1

14.50

A

Sct. Michaels Skole – Lillevang Skole Afd. Lillerød

0-2 

15.50

B

Davidskolen – Nørre Boulevardskolen

2-0 

16.50

A

Bogø Kostskole – Rynkevangskolen

2-0 

17.50

B

Bryndum Skole – Nysted Skole

2-0 

Bane 5

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

B

Rådmandsgade Skole – Nysted Skole

 2-0

9.20

A

Marievangskolen – Bogø Kostskole

 0-2

10.10

B

Søndre Skole – Bryndum Skole

0-2 

11.00

A

Bogø Kostskole – Sct. Josef Søstrenes Skole

2-0 

11.50

B

Bryndum Skole – Ubberud Skole

2-0 

12.50

A

Vrå Skole – Sct. Michaels Skole

2-0 

13.50

B

Rådmandsgade Skole – Davidskolen

2-0 

14.50

A

Sct. Josef Søstrenes Skole - Rynkevangskolen

2-0 

15.50

B

Ubberud Skole – Nysted Skole

0-2 

16.50

A

Marievangskolen – Lillevang Skole Afd. Lillerød

0-2 

17.50

B

Søndre Skole – Nørre Boulevardskolen

 2-0

Bane 6

Tid

Pulje

Kampe

Resultat

8.30

B

Søndre Skole - Davidskolen

2-1 

9.20

A

Vrå Skole – Sct. Josef Søstrenes Skole

0-2 

10.10

B

Rådmandsgade Skole – Ubberud Skole

2-0 

11.00

A

Marievangskolen – Rynkevangskolen

0-2 

11.50

B

Søndre Skole – Nysted Skole

2-0 

12.50

A

Lillevang Skole Afd. Lillerød – Rynkevangskolen

2-0 

13.50

B

Nørre Boulevardskolen – Nysted Skole

0-2 

14.50

A

Vrå Skole – Bogø Kostskole

0-2 

15.50

B

Rådmandsgade Skole - Bryndum Skole

2-0 

16.50

A

Sct. Michaels Skole – Sct. Josef Søstrenes Skole

0-2 

17.50

B

Davidskolen – Ubberud Skole

 0-2